Зустріч з лікарем альтернативної медицини Дас Джаянта Кумар

 

Сьогодні (24.11.2019), на запрошення п. Олега  ми були на цікавій зустрічі з людиною, яку знають в багатьох країнах світу як лікаря альтернативної медицини, для якого ця професія — це його життя, в родини якого знання передаються з покоління в покоління.

Він нам розказав, що таке аюрведична медицина, йога, здоровий спосіб життя, системи оздоровлення. З препаратами на основі трав я знайом дуже давно, завжди їх вживав. Але на жаль виробник, який був в Україні пішов з ринку. І тепер з’явилася можливість заново підтримувати себе за допомогою натуральної продукції з Індії. Лікар Дас Джаянта Кумар деякий час буде знаходитися в Стрию і я з задоволенням отримаю від нього поради і пройду курс відновлення організму.

Крім цього в Стрию з’явилася нова громадська організація. З цією організацією ми підписуємо угоду про співпрацю по питанню просування здорових способів життя, вивчення лікарських рослин, заняття спортом та йогою, організація зеленого туризму, проведення виїздних семінарів в Карпатах.

Ми домовилися, що кожної неділі, о 15:00 в офісі цієї організації будуть проходити зустрічі людей, які хочуть отримати знання, як за допомогою природи і здорового способу життя бути здоровим та щасливим. Ми виступаємо як співорганізатори таких зустрічей. Обов’язкова попередня реєстрація, вхід по запрошенням у зв’язку з обмеженою кількістю місць.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*