Удвартан

Удвартан – аюрведичний порошковий
МАСАЖ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ЦЕЛЮЛІТОМ, ЗАЙВОЮ ВАГОЮ

Говорячи про боротьбу з целюлітом і красивими рельєфами тіла, в аюрведі, перш за все, згадують практику Удвартан – глибокий масаж із застосуванням трав’яних порошків. Удвартан застосовували ще в Стародавній Індії. Його призначення раніше було зовсім не косметологічних. Це був цілий обряд, який здійснювали перед весіллям з нареченим і нареченою. На їх тіла наносили трав’яну суміш і інтенсивно втирали. Вважалося, що енергетика цілющих трав, які застосовуються при Удвартані, здатна відновити і гармонізувати внутрішній стан молодих, заспокоїти і зарядити бадьорістю. І, звичайно ж, це чудова расаяна для шкіри, дарує здоровий і свіжий вигляд. У сучасній спа-сфері масаж з трав’яними сумішами у вигляді порошків застосовується, в основному, для боротьби з целюлітом. Вирішує проблему він на самих ранніх стадіях, а результат дає чудовий.

ЯКИЙ ВПЛИВ НАДАЄ Удвартан?

Коригується фігура, Відбувається глибокий ліфтинг шкіри і внутрішніх тканин, Обмінні процеси прискорюються, Поліпшується циркуляція крові і лімфи, Виводиться підшкірний жир, Шкіра помітно очищається, набуває здорового вигляду

ЧОМУ порошкові МАСАЖІ ТАК ЕФЕКТИВНІ?

Коли фахівець починає процедуру масажу, під його руками при взаємодії з енергетикою трав’яного порошку виникає особливе біополе, яке благотворно впливає на проблему. При інтенсивному русі і тиску корисні властивості трав вбираються в шкіру, вирішуючи ті завдання, які, власне, потрібно вирішити. Ще одна запорука успіху Удвартан – комплекс трав, який входить до складу основного порошку для масажу – Колакулатхаді. Сюди входить Трифала – найвідоміший індійський «енергетик», Дасамула – збір трав для омолоджуючого впливу, а також доглядають і відновлюють структуру шкіри порошки Панчавалкал і Трікату. Часто в Колакулатхаді додають гімалайський кедр, який використовується як антиоксидант і має заспокійливу дію. Він прекрасно насичує шкіру вітамінами. Ще один компонент суміші для масажу – кріп, який багатий каротином і флавоноїдами, а його ефірне масло прекрасно знімає мікроспазми м’язів.

РІЗНОВИДИ Удвартан

Залежно від проблематики фахівець з аюрведичного масажу може провести два види процедури: Рукша – найпоширеніший вид Удвартан, коли потрібно усунути зайві відкладення, целюліт, позбавитися від захворювань шкіри. Якраз при такому масажі використовується різноманіття індійських трав’яних порошків. Цей вид масажу заспокоює капху, усувається тяжкість в тілі, дарує приплив сил і легкість. Снігда – більш звичний для нас масаж із застосуванням масел. Цей вид масажу не позбавить вас від целюліту, але наситить шкіру поживними речовинами, а також наповнить тіло цілющою енергією після глибокого розслаблення всіх м’язів і тканин. При масляному масажі Удвартан використовуються такі засоби, як Тріфаладі – масло-омолоджувач, Карпураді – масло з камфорою, яке бореться зі спазмами та розтягненнями, Нілібрінгаді або Брінгарадж, масло Маханараяна, виготовлене з приблизно 30 трав і прекрасно бореться з дисбалансами Вати.

Глибина впитування. Завдяки спільній дії особливих технік масажу і застосовуваних засобів, користь отримують не тільки верхні шари тіла, але і внутрішні органи. Стабілізується стан нервової системи за рахунок глибокого розслаблення, поліпшується кровотік. Удвартан прекрасно допомагає при РЕВМАТИЗМІ і ВАРИКОЗІ. У цих випадках проводиться масаж окремих ділянок і застосовується спеціальна техніка впливу на організм.

Удвартан в боротьбі з целюлітом Своїми руками. Локальний масаж можна проводити і в домашніх умовах, якщо ви готові як слід попрацювати руками, щоб посилити ефект спеціальних складів, що наносяться на шкіру. Звичайно, повноцінну Удвартану самостійно повторити важко, адже найчастіше її роблять в чотири руки і застосовують спеціальну техніку, але цілком можна наблизитися до потрібного ефекту, якщо придбати порошок Колакулатхаді і кілька аюрведических масел. Домашній масаж найкраще робити в лазні. Перед заходом в парну потрібно нанести на тіло спочатку трохи масла. Краще, якщо це буде чисте кокосове масло або масло Маханараяна. Потім інтенсивними рухами потрібно втирати спеціальний трав’яний порошок, рухаючись проти напрямку росту волосся на тілі. Тривалість домашньої Удвартан може тривати від 15 хвилин до цілої години – все залежить від того, як швидко ми хочемо отримати ефект. Йдемо в парилку і знаходимося там до тих пір, поки не почне відходити перший піт. Після цього приймаємо душ з натуральним аюрведичні милом або порошком Талі Піди, який відмінно змиває з шкіри зайве масло. Вже після першої процедури помічаємо підтягнутість шкіри і рівний колір, а також вирівнювання рельєфу – якщо, звичайно, ви добре постаралися