АЮРВЕДА про діабет

При діабеті Капха-типу основним методом лікування є тривале дотримання капхи дієти. Особливо важливо уникати вживання солодкого, вуглеводів і молочних продуктів. Їжте більше свіжих овочів і гірких трав.

Хороший продукт при діабеті – гірка диня. Гіркий смак взагалі корисний при діабеті, оскільки сприяє нормалізації вуглеводного і жирового обміну, покращує функції печінки і підшлункової залози. Показані гіркі трави: алое, тирлич, катука, маргози, барбарис, куркума, смирна.

Для зниження ваги рекомендуються чорний і червоний перець, імбир і інші гострі спеції.

🌱 Йога для лікування діабету:
При діабеті цілющі дії на організм надають такі вправи йоги, як Привітання Сонця, Підйом Ніг (Саламба Сарвангасана, Ширшасана..), пози Павліна, Саранчі і ін.

Корисна також пранаяма Анулом Вілом (чергуються для дихання ніздрі), Бхастріка.

🌱 Процедури аюрведи:
Велике значення має масляна терапія (шіродхара). Тепле кунжутне масло наносять на голову або на лоб ввечері, як мінімум два рази на тиждень.

Резюмуючи вищесказане, ви можете зробити висновок, що головне в запобіганні розвитку хвороби – своєчасна діагностика.

Нажаль, ми всі не ідеальні і поїсти вредненькое, мало або багато поспати, позлитися і т.д. властиво кожному. Наш організм неодмінно захворює на фізичному рівні.

Чи довіряєте мудрості аюрведи – звертайтеся до фахівців аюрведи за діагностикою та порадами частіше.

Запрошуємо Вас відвідати Аюрведа-Йога центр та отримати фахову консультацію у лікаря-кардіолога та лікаря аюрведичної альтернативної інтегрованої медицини Дас Джаянта Кумар

Запись опубликована в рубрике Рекомендации. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *