Куркума. 8 ПРИЧИН ПРИЙМАТИ

Куркума (Curcuma longa) – рід однодольних трав’янистих рослин з сімейства Імбирні. Куркуму застосовують не тільки в національній кухні багатьох країн Азії, але і в медицині, а останнім часом вчені усього світу виявляють у куркуми все нові цілющі властивості. За даними журналу Американського хімічного товариства, куркума містить широкий спектр антиоксидантів, противовірусів, має антибактеріальну, протигрибкову, протиракову, антимутагенну і протизапальну дію.

👉 Сік куркуми запобігає або затримує розвиток ракових пухлин. Здатний знизити ризик захворювання на лейкемію у дітей. В процесі хіміотерапії підсилює ефект лікування і знижує побічні ефекти токсичних медикаментів.

👉 Покращує травлення. Компоненти куркуми стимулюють жовчоутворення, покращують травлення і зменшують газоутворення. Допомагає куркума при лікуванні більшості форм запальноих процесів кишечника, включаючи неспецифічний виразковий коліт. Очищає печінку, допомагає поліпшити кровообіг в органах травлення, збільшує виробництво ферментів, які беруть участь в очищенні крові і лімфи.

👉 При цукровому діабеті покращує контроль глюкози і підсилює дію лікарських препаратів для лікування діабету. Ефективна куркума в зниженні резистентності до інсуліну, що може запобігти розвитку діабету 2-го типу.

👉 При підвищеному артеріальному тиску розріджує кров, поліпшує склад крові. Знижує і допомагає збалансувати рівень кров’яного тиску.

👉 Ефективна при остеоартриті та ревматоїдному артриті за рахунок протизапальних властивостей, також уповільнює розвиток розсіяного склерозу.

👉 Сік куркуми – природний імуномодулятор, ефективний при ГРЗ, вірусах, запаленнях, алергіях. Має антибактеріальні, противірусні та протигрибкові властивості. Допомагає стимулювати і зміцнювати імунну систему.

👉 Це природний антисептик і антибактеріальний засіб. Може бути використаний як ефективний засіб при лікуванні псоріазу, а також полегшує затягування ран і сприяє регенерації шкіри при шкірних захворюваннях.

👉 При проблемах із зайвою вагою бере участь в метаболізмі жирів і допомагає стабілізувати вагу, запобігає утворенню жирових тканин за рахунок нормалізації кровообігу, знижує рівень холестерину.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*