Грівабасті

ПРОЦЕДУРА ГРІВАБАСТІ

Осінь – це час, коли загострюються хронічні захворювання, починають турбувати болі в спині і шийно-комірцевій зоні. Відбувається це через дисбаланс дош, в першу чергу Вата доша в зовнішньому середовищі, що безпосереднім чином відбивається і в тілі, так як все у всесвіті, в тому числі, і наші тіла складаються з одних і тих же першоелементів.

Такі незручності терпіти не можна і якщо не звертати уваги, ситуація може погіршитися, тому краще не затягувати і пройти відповідні процедури.

В аюрведі для вирішення цієї проблеми проводять процедуру Грівабасті для шийно-комірцевої зони і аналогічну Катібасті для попереково-крижового відділу хребта. В ході цих процедур використовуються аюрведичні масла, що дозволяють його активним компонентам глибше проникнути в тканини, зняти м’язову напругу і як наслідок зменшити больовий синдром.

Якщо перед цими процедурами пройти сеанс в кедровій бочці, а після провести масаж цієї області, то ефект від цих процедур багаторазово посилюється і буде порівнянний з декількома сеансами простого масажу.